| MrJorje a întrebat:

Buna TPU am o intrebare pe care am mai pus-o si am incercat raspunsurile si nu au reusit.Mie imi place de o fata si nu stiu ce sa fac sa fiu cu ea astept raspunsuri. Funda raspuns cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| TheBesT91 a răspuns:

Imprieteneste-te cu ea..fi o perioada de vreo 2 saptamani doar prieten cu ea. Vezi cum se manifesta ea fata de tine, mai arunca-i cate un compliment din cand in cand..bate apropo-uri gen : oare cum ne-am intelege daca am fi impreuna, chestii. daca raspunsul este in favoarea ta, da-i bataie! cere-i prietenia, daca nu mai incearca

3 răspunsuri:
| Lavinia218 a răspuns:

Primul pas ar fi acela de a spune persoanei de care iti place lucrul acesta si nu noua! happy
Invit-o la un suc, daca te place va accepta. Daca nu, ei bine... te va trimite la plimbare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Pei in primul rind ar trebui sa o intrebi pe cea mai buna prietena a iei daca te place
Dar mai bine ar fi sa o intrebi tu
Stiu cum e ti-e frica de raspuns dar nu trebuie sa iti fie trebuie sa fii barbat asa ca du-te si spune-i repede, fugi bafta sa imi zici daca ai reusit

| Loveblueeyse a răspuns:

In primul rand si ea trebuie sa te placa! INcerci sa te uiti in ochii ei in timp ce vorbesti cu ea o ei de mana si te uiti in ochii ei si ii spui,, te iubesc, vrei sa fi cu mine,,?