| dayanalove12 a întrebat:

TPU! am o intrebare pentru baieti.baietilor,cum ar arata fata perfecta pentru voi? vreau cate mai multe raspunsuri. cel mai bun raspuns fundita, iar celelalte vot!

Răspuns Câştigător
| Arcusor a răspuns:

Mai ce pot sa spun pentru mine fata perfecta nu exista pentru ca un om nu o sa fie niciodata perfect.Dar ce sa zic vreau sa fie gingasa,sensibila,tandra, dragastoasa, inteligenta sa am cu cine purta un subiect de discutie cat mai plin de argumente, sa nu fie prea sufocanta iar la deciziile de cuplu sa ia si ia parte nu doar jumatatea masculina. Iarasi la frumusetea fizica ce sa spun nici prea urata asa 60% pentru ca frumusetea e trecatoare si de obicei cei care se casatoresc cu femei frumoase le iau doar pentru sex si baut cafeau dimineata pe cand cu o femeie inteligenta porti purta un dialog formal si civilizat.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru mine nu exista o femeie care ma poate face fericit.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Gusturile nu se discută și voi fetele nu trebuie să credeți că vedetele sunt așa de perfecte pe cât par, nu trebuie să alergați după un astfel de tipar "fals„ ci să fiți voi însevă că numai așa băieții vor aprecia persoana voastră. Spun asta că noi, oamenii din societate ne facem un anumit "tablou" după un anumit tabloid!
Menționez că sunt imparțială la întrebarea ta! Mulțumesc.
Pa, pa.

| Castiel a răspuns:

Cea de care ma indragostesc, daca o iubesc este perfecta nu?

| porto89 a răspuns:

Pai...1.60 bruneta parul drept buze senzuale ochiii albastrii extrem de draguta 80 66 94 sociabila iubitoare gospodina si ca cireasa de pe tort 18 ani! v-ati prins nu?big grin asta e fata perfecta blushing

| VariantaVerde a răspuns:

femeia perfecta : 90-60-90 fara fite si fara figuri si sa nu minta si sa nu fie geloasatongue