| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, am o intrebare pentru barbati/baieti, de preferat cineva mai mare, adica 20+, 25+ cam pe acolo, eu am 17 ani si am o problema destul de serioasa, pensiul meu se vede prin pantaloni, uneori mai tare, alteori mai putin, incerc sa ma obisnuiesc cu ideea dar as vrea si un sfat de la cineva mai mare, e ok sa se vada, voi cum v ati obisnuit cu ideea asta, daca si voi ati patit o, nu mai zic sa stau in boxeri, unii prieteni n au nici o treaba cu tot ce am zis eu aici dar n am cum sa i intreb ceva, deci, e normal sa se vada penisul prin pantaloni, si cum vă obisnuiti cu ideea asta ca se vede, sau cand unii stau in boxeri, eu nu pot sa ma gandesc ce ar spune cei care ma văd, familia, la liceu, pe strada, cu aia la vedere nu foarte tare dar din pct meu de vedere in oglinda se observa

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand NU mai purta pantaloni de trening sau pantaloni largi, ca doar la aia se observa cucul slobod si aratati oribil si jeanant.
Apoi, nu mai purta boxeri ci chilot strambt, unde cucul sta lipit de pantec.
In al treilea rand, poarta pantaloni care stau fix pe talia si fundul tau, ca cucul sa nu se mai plimbe prin chilotii largi sau prin pantalonii largi, fiindca este jenant sa atragi atentia tuturor, asa cum ti se vede cucul.