| Andreyuyu a întrebat:

Buna TPU am o intrebare pentru voi acum sa nu credeti cine stie ce dupa ce cititi. Cativa dintre prietenii mei se masturbeaza crezand ca asta le va mari penisul si imi ziceau sa incerc.Acuma vreau sa va intreb daca e adevarat.Va rog nu faceti misto ca mai sunt unii.

Răspuns Câştigător
| A12NDRA a răspuns:

Nu, nu este adevarat. Pot incerca ei de cate ori vor vrea insa nu cred ca le va creste nimic. Poti incerca si tu pentru nu este un lucru rau, insa nu iti mareste penisul sau alte miracole.
Succes!

6 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! nu nu e adevrat laughing lasa-i pe ei sa tot incerce, ca nu o sa li se mareasca nimic.bye,bye

| Cutit a răspuns:

NU E ADV. daca functiona iti dai seama date persoane sar mastuba. sau cum sunt fete " nu am sani. vreau sa imi creasca pe cale naturala exista vreun ulei ceva?" nu!; dc isi pun vedetele silicoane?; daca ar exista nu sar mai bune silicoane sau poate isi pun in caz de urgenta adica daca e inundatie sa nu se inece laughing

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este adevarat.

| elasexygagica a răspuns:

Saraca manuela...

| tremurici a răspuns:

Masturbarea presupune de obicei si filme porno. daca t euiti la porn hormonii fac poc si puf deci iti creste happy te maturizezi sexual imi repede happy

| cccristi a răspuns:

Aveam si eu o nedumerire, d c la aceasta intrebare au rasp in prop d 95% fete? d unde stiu ele? si rasp la intrebarea ta este NU, dar este f placut sa incercihee hee