| Coolgirlexy a întrebat:

am o intrebare pentru voi. Iubitul meu m-a intrebat care este urmatorul pas in relatie dupa tinutul de mana eu nu am stiut sa ii raspund. Ma puteti ajuta voi?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Urmeaza sarutul pe fata, apoi pe gura, imbratisari, intalniri amoroase...
El te-a intrebat ca sa vada ce poate sa faca fara sa fie respins.

| Coolgirlexy explică (pentru Elianna):

Multumesc! Dar referitor la,, sa vada ce poate sa faca fara sa fie respins" adica sa vada daca il plac?

| zenit a răspuns (pentru Coolgirlexy):

Zic eu, " sa vada ce pote sa faca fara sa fie respins" adica vrea mai mult, nu vrea sa para nesimtit si vrea sa stie de la tine care e pasul pe care il puteti face, ca sa nu exagereze el iar tu sa fii suparata sau gen.happy

| Elianna a răspuns (pentru zenit):

Corect!

7 răspunsuri:
| Madnees a răspuns:

Fa ce simti...toate vin de la sine cand iubesti si esti iubit big grin

| neutrino a răspuns:

Tinutul de urat. Daca voi aveti relatia impartita pe etape, de ce nu mergeti direct la ultimul punct sa rezolvati matur proplema?

| CLAUDIUBRETT a răspuns:

Nu raspunde prin cuvinte, uneori cuvintele sant sarace ci prin gesturi care sa-l incurajeze sa mearga mai departe sau cand sa se opresca!

| ladymistakes a răspuns:

Tinutul de picior laughing