| Elemer98 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi maine va trebui sa sarut o fata si nu stiu cum sa o fac, adica de unde sa stiu eu cand vrea ea sa o sarut?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu TPU asa am patit si eu nici nu ma gandeam ca ma va saruta da s-a intamplat vi cu TPU da nu TPU de ala nesimtit cu simto saruti simnti asta daca va iubiti parerea mea e cand nu iubesti nu prea simnti nimic sarutate cu pers iubita daca te iubeste va mai vrea ea

| Rufus a răspuns:

De obicei la sfarsitul intalniri (spre ex:o duci acasa si inainte sa intre ii dai si tu o floare ceva si te apropii de ea (de obicei si ea se va apropia de tine daca nu mai incerci dar o saruti ca o iubesti nu ca trebuie logic)

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce este programat? Cine este pedepsit?
Pa, pa.

| blackangel95 a răspuns:

O saruti atunci cand se va apropia ea de tine. Daca nu stii sa saruti te invata eu ce atat teorie mai bine trecem la practikbig grinwinking