| bombonicadegheata a întrebat:

Am o intrebare pentru voi si sper sa fiti cat se poate de seriosi.
Nu stiu cum sa incep asa ca o sa zic direct care e problema mea.
Pana acum 5`6 luni aveam pasarica roz, stiti voi de culoare rozalie happy.
Iar acum am vazut ca se schimba culoarea se face un fel de roz... dar mai inchis. Un vanat sa zicem.
Tin sa precizez ca nu m-am lovit iar pasarica mea e sanatoasa.
Din ce cauza credeti ca ii se schimba culoarea? [ Sunt virgina... ]
Eu vreau sa ramana roz crying

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Eu sunt baiat, dar ca la orice om apar schimbarile de maturizare, tu ce zici? Daca spui ca esti inca virgina si nu te-ai lovit... ori ai luat vreo boala... ori este pur si simplu un proces de maturizare. Du-te si vorbeste cu mama ta, ea stie sigur ce va fi de facut si sa nu iti fie rusine, nu ai de ce happy.

9 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

Nu conteaza daca esti sau nu virgina.gandestete ca tu esti in stagiu de maturare.ai apar modificari la inaltime, greutate, chiar si acolo jos:d nu e nimic de speriat. fiecare om se schimba in felul lui.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar ce vârstă ai?

| johnyboy a răspuns:

...o sa ti se ofileasca si la un moment dat o sa cada, stai linistita ca o sa-ti creasca din nou!

| Feliciann a răspuns:

Este ceva firesc.
Probabil sa copt si trebuie culeasa de vreo scula.

| Laura_6219 a răspuns:

Stai liniștită doar crești asa sunt toate fetele deci nu trebuie sa te îngrijorezi.

| DarkBlood32 a răspuns:

A mea e mult mai ciudata. Sunt fata si ejaculez mult sad Nu rade! Pe labiile mari parca m-am ars cu bricheta. O am verde acum.
Troll!

Te-ai maturizat. Nu-i nimic grav in asta. Deci sa zicem ca tu ai pasarica "tanara" si cand devii batrana se face zbarcita. Deci ai pasarica veche si de aceia.winking
Nu rade!

| bombonicadegheata explică:

@ Aylee boala nu aveam de unde...
Si da vreau sa ramana roz crying