| Bobub a întrebat:

Bună TPU am o întrebare trebuia sa îmi vina menstruația pe 10 suntem în 22 si nimic, ieri am făcut un test se sarcina și mia asit o linie mai transparenta acum de dimineață am facit alt test și este negativ nu mai înțeleg nimic, sexul nu e protejat nu folosim nimic

4 răspunsuri:
| DSGline a răspuns:

Salut! Posibil să fie vorba de vreun chist ovarian.

| Bobub explică (pentru DSGline):

Bună, în legătură cu testul de dimineață m-am uitat mai bine și era la fel o line foarte slaba greu văzută rozalie

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce tip de cilu ai tu, regulat sau neregulat.

| Violleta2022 a răspuns:

Un test corect de sarcina se poate face DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala, cu prima urina de dimineata!

Orice test facut inainte de 21 de zile de la ultima partida sexuala este incorect si inutil.