| QuizzyFuN a întrebat:

am o intrebare un pic cam idioata.
Fetelor voi va masturbati? Si daca da la cat timp?
Da stiu e ceva intim dar am o dilema.

Răspuns Câştigător
| username010000000 a răspuns:

Nu e ceva programat. Cel puțin nu la mine. Eu când am făcut o prima Data nu știam ca e masturbare. O facem când simtim. Și clar nu o facem când suntem pe stop

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Fii sigur că da. Și ele la fel ca noi - ori de câte ori au poftă.

| Yaesmin a răspuns:

Eu mă masturbez destul de des.Mai demult am pus si o întrebare îl legătură cu chestia asta.laughingMie îmi este rușine să îi spun cuiva acest lucru. Poate crede că sunt o depravată.laughingDe obicei mă gândesc la un băiat când o fac.

| Necunoscut112 a răspuns:

N-o fac prea des, la o luna poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,in fieare seara.
Face parte din rutina mea:ii dau pisicii sa manance, ud florile de pe balcon, ma masturbez si ma culc.
De curand mi-am achizitionat un Johnson Bam formidabil.

| Kiwibibilă a răspuns:

Cam la 2 zile.
Fetele care spun ca nu se masturbeaza nu știu cum se face.