| Arnoldartur a întrebat:

am o intrebare va rog sa imi raspundeti cat mai serios si detailat, dau FUNDA celui mai bun raspuns,
Cum sarut o fata?

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Buzele tale se unesc cu buzele ei, deschideti gurita mare AAAAA si va scoateti limbutele si va jucati cu ele, ai sa te perfectionezi pe parcursul experientei dobandite.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cu gura. Mai detaliat nici ca se poate. laughing

| Jessica007 a răspuns:

O iei in brate,asta daca ai o relatie cu fata respectiva,nu poti saruta asa pe oricine,te apropii de ea usor,usor cu fata catre fata ei, si o saruti, ii bagi limba in gura, daca stie fata cum sa sarute iti este mai usor, te lasi purtat de val.Bafta!