| edi_5630 a întrebat:

Am o maaaaare urgenta. Nu de curand a inceput sa-mi placa de o colega. Iar de cateva zile suntem si impreuna. Pana acum nu mi s-a mai intamplat dar simt ca atunci cand sunt in preajma ei intepenesc [ adica sunt indragostit laughing ]. Nu mi s-a mai intamplat pana acum. Imi puteti da niste sfaturi cum sa o abordez atunci cand ne intalnim? Va rog! Am nevoie foarte mare de ajutor! Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai nu te pierde cu firea. Fi tu insuti, spune o gluma, fai un compliment, povesteste si tu cv, intreab-o despre viata ei ca sa ii deomnstrezi ca pe tine te intereseaza persoana ei. Nu sta intepenit asa, daca tu esti indragostit inseamna ca o iubesti, deci fa cv ca sa nu o pierzi.
Sper ca team ajuat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| Roza21 a răspuns:

Mai bine iesiti la o intalnire unde sa faceti diferite activitati de ex mergeti sa jucati bowling. Fii manierat si in general sa nu uiti de chestiile astea: cand intrati undeva las-o pe ea sa intre prima, daca mergeti sa mancati ceva(si va cumparati separat) las-o pe ea sa sa isi cumpere prima, daca vrea sa mearga la baie intreab=o daca poti sa ii tii poseta/geanta(sau ce are) chestii de genul asta. Iar la sfarsit condu-o pana acasa chiar daca tu stai in capatul celalalt al orasuluiwinking sper ca te-am ajutat succes

| alexis99 a răspuns:

Frate,fii tu
nu te mai teme