| Laviy a întrebat:

Am o mare dilema. Luni, tata cand era la servici, a atins ceva care a facut scurt-circuit si e ars pe mana dreapta pe toate degetele. Astazi cand era mama la scoala, o sticluta cu o substanta a explodat (este profesoara de chimie) si s-a ars si ea tot pe mana dreapta. Intrebarea este, ce ar putea sa insemne? Amandoi s-au ars pe mana dreapta, nu grav dar suficient incat sa se sperie foarte tare. Credeti ca e un semn rau? (Iertati categoria, chiar nu stiam unde sa pun intrebarea) FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| vedetamuziciiana a răspuns:

Chiar nu stiu ce ar putea insemna straight face poate este un semn rau, poate unul bun...dar e clar ca e un semn de la dumnezeu. FUNDA?

8 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Scuza ma ca poate iti jignesc parintii dar cred Ca ai doi parintii stangaci neindemanatici!cryingbine ca tatal tau nu a patit ceva mai grav sa i se intample si mamei tale asa ca spune i tatalui tau sa aive mare grija laughing)off doamne

| Laviy explică (pentru VadTot):

Nu sunt neindemanaticiwinking Tata lucreaza de 30 de ani si nu o patit, mama de 20. straight face

| VadTot a răspuns (pentru Laviy):

Atunci sunt amandoi indragostiti unul de altul ce sa ti mai zic altceva? Este doar o banala Coincidenta Sper ca nu crezi in superstitii? off? Daca tatal tau patea ceva mai grav? Crezi ca patea si mama ta? Sa mai intamplat ceva asemanator? adica cind unul patea ceva sa i se intample si celuilalt?happy

| DNSK a răspuns:

Spune-le sa fie f atenti! si pentru tine suna asta

Răspuns utilizator avertizat
| vedetamuziciiana a răspuns:

:d :ds

| SweetLoolyPoop a răspuns:

Ceva coincidenta.big grin Nimic mai mult.

| baconlaris a răspuns:

Au fost 2 acidente se poate intampla oricui. Doara nu or fi blestemati