| Daaniella a întrebat:

am o mare problema. Acum cateva luni, am fost cu in baiat. Ne-am despartit, iar dupa un timp ( aproximativ 2-3 luni ) am stat cu alt baiat. Credeam ca l-am uitat pe primul.dar.l-am vazut si asta m-a facut sa ma simt foarte aiurea. Mi-am dat seama, ca, inca il mai iubesc, pe primul. Cu all 2-leea m-am certat. Ii iubesc pe amandoi la fel de mult si nu stiu pe cine sa aleg aleg. Ma puteti ajuta?!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu ii poti iubi in continuare pe amandoi, dar nu mai esti in postura de a putea alege, pentru simplu motiv ca te-ai certat cu amandoi, dupa cum tu ai spus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu, uita-i si alege unul care sa te inteleaga si sa-l intelegi ca altfel ajungi sa te plimbi din baiat in baiat si nu stiu cum o sa fi catalogata

| pirij a răspuns:

Stai si gandeste-te la ce vrei, la ce te face fericita, langa cine te simti mai bine / in siguranta / fericita /bucuroasa