| MariaAntoneta a întrebat:

Bună TPU!
Am o mare problema!
Am născut de 1 an și 4 luni și încă simt durere la contactul sexual, precizez ca sunt și momente foarte rare când este mai Ok, dar mai tot timpul simt o durere groaznica de nesuportat.
Am fost și la medic și mi s-a spus ca nu am nimic, nu mai înțeleg nu mai știu ce sa fac…
Aveți vreun sfat? Va trece oare de la sine? Va rog din tot sufletul sa îmi răspundeți.
Mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pune-ti sotul sa-ti faca un PRELUDIU serios si nu vei mai avea probleme si nici dureri.

2 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca n-ai avea nimic, de ce te-ar durea? Du-te si la alt doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare Maria, foloseste un iubrifiant pentru a umezi locul genital!

https://www.google.com/......ps?/search