| NoMusicNoFun a întrebat:

am o mare problema.Eu sunt clasa a patra si plac un baiat foarte mult. El nu stie ca il plac.Cum sa-i spun?

Răspuns Câştigător
| KittyPinker a răspuns:

La inceput vorbeste cu el, gasiti un subiect care va place la amandoi etc. apoi spune'i pe pe mess ce simti tu cu adevarat pentru el si vorbeste in serios cu elwinking sper ca te-am ajutat? fundita?puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Ai timp de baieti in adolescenta! Parerea mea este sa pui mana pe carte!

| EvelineFgm55 a răspuns:

Off oh go on spune-i doar asa bine. adica gasiti un subiect despre chestia asta despre atragere si ii spui ca iti place de el love struck este foarte simplu. funda?love struck

| nfsP a răspuns:

Roaga-l sa ti-o traga si dupa aia poate te place daca nu...masturbeaza-te tongue

| georgi002 a răspuns:

Pai in clasaa patra voi vreti prieten ma? eu in clasa a4a ma jucam cu papusiile incalaughing

| NoMusicNoFun explică:

NFsP ce inseamna sa te masturbezi?thinking am 10 ani.cum vrei sa stiu ce inseamna sa te masturbezi thinking

| NoMusicNoFun explică:

Chiar nu stiu thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic referitor la nfsP sa nu stii.e mai bine :*