Nu incerca sa contracarezi atacurile ei deoarece nu vei reusi.Din ceea ce scrii reiese ca tu esti cerebrala iar ea este tipul de mahalagioaica. Oricat vei incerca nu vei reusi sa-i "inchizi" gura. Cel mai indicat ar fi sa o ignori ceea ce la un moment dat va da rezultat.
Este adevărat că ești fata si extrem de nervoasa si furioasă pe tema "cum sa ma înlocuiască cu o minoră.", crede ma nimic nu este drept in viață plus de asta poate s-a plictisit dar si tu esti cam fraiera iti jur nu te cunosc dar imi aduci aminte de o tipă nevrotică si extrem de inebunita de ideea ca il va pierde cand el barfea cu minora cat de mult isi doreste sa se scape de ea. Mno pana la urma el nici acu nu o iubeste pe tipa cu care este dar profita ca stau impreuna i schimb minora la parasit si sia văzut de copilăria, dacă se mai numește așa, a ei. Bine acum există curve peste tot dar poate ca si tipul dupa care esti tu inebunita face mișto pe seama ta nu te complica de ce ești atât de răutăcioasă. Mihaita asta numai barbat nu este da dintr-o balta in alta... de ce ai fi cu un tip mega fain care stie sa te aprecieze.
Apropo dacă omul nu este fericit sa găsește o altă persoană cu care să se simtă bine tu poți să fi bună maxim si tot ce vrei...el nu e fericit, tea părăsit că iai ajuns dacă minora sa băgat înseamnă ca el nu i-a spus de tine i-a spus după dar ea a acceptat. Tu mergi mai departe dacă vezi ca nu mai merge relația.