| Elladea a întrebat:

Am o mare problema nu mai pot vedea comentariile pe youtube, imi spune undeva sus ca trebuie sa-mi setez limba de preferinta apoi cand incerc sa ma logez imi zice ca a aparut o problema cine ma poate ajuta dau funda! Scuze de categorie,dar vreau un raspuns rapid. Id, de mess : ella.druc sau mail ella. druc@yahoo.com va rog poate stie cineva. Macaar o idee.

Răspuns Câştigător
| IulianDornianu61 a răspuns:

Salut
Problema vine de la browser. Acum a fost optimizat mai mult pentru browserele cele mai cunoscute ( gen Mozilla, Safari, Chrome, Internet Explorer ). Oricum nu o sa reusesti sa te loghezi de pe browserul tau de acum. Eu a trebuit sa trec de la Opera la Google Chrome tot din aceeasi cauza. Deci, schimba-ti si tu browserul (e foarte simplu, urmezi ce ti se cere)

1 răspuns:
| h3r a răspuns:

Sigur ai băgat bine e-mailul/ parola?