| anonim_4396 a întrebat:

am o mare problema happy sunt cu un baiat de vreo 2 saptamana si am mai fost cu acum 2 si atunci am stat un a impreuna dar neam desp nu stiu din ce cauza...in fine. Lumea imi spune sa nu-l mai sun eu a si el ar trebui sa ma sune si cica nu ma iubeste daca nu ma suna dar eu stiu ca nare credit si nare cum sa ma sune si acum 2 zile mi-a zis ca e racit, si mi-a spus o prietena ca asta e doar o scuza. El imi spune ca ma iubeste ne intalnim mereu aproape in fiecare zi. Si intrebare este : Sa cred ce spune lumea?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Trebuie sa te hotarasti in cine sa ai incredere,in ce spune lumea sau in ce spune el.
Din moment ce el se comporta corect si orice iti spune are o baza si nu-i minciuna,nu inteleg de ce sa asculti ce spune lumea.
Nu cu lumea esti, ci cu el.
Si nu exista fata sau femeie care sa nu inteleaga cand nu e iubita!
Deci, foloseste-ti mintea!
Succes!

5 răspunsuri:
| SpecialGirl a răspuns:

Lumea e cam rea si invidioasa, nu ar trebui sa crezi ce spune.Dar iti poti da seama daca inca te mai iubeste dupa felul cum se poarta cu tine.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi tu nu ai incredere in ceea ce spune el? cum adica sa crezi ce iti spune lumea.important este ceea ce crezi u si ceea ce iti demonstreaza el zi de zi...

| Măduleţu a răspuns:

Nu mai crede ce spune lume, crede ce-ţi spune inima laughing!

| InGeRU_9374 a răspuns:

NUUUU nu crede ce spun altii nu e bine Te iubeste sigur.si precis.Mult noroc in dragoste!

| Madalynna a răspuns:

Decizi in cine ai mai mare incredere dar poti sa fi mai atenta si cu el. sa il suni sa il intrebi ce face sa va intalniti.
Deci mai precis ar trebui sa fi atenta si la ce zice lumea nu numai el.
Sper ca te-am ajutathappy