| ioana8670 a întrebat:

am o mega problemaaa! va rog ajutati-ma. deeci, totul sta cam asa: am avut o relatie de 2 ani. o relatie nebuna. cu certuri, batai, ras nebun si toate chestiile. problema e ca dupa ce m-a lovit, nimic nu a mai fost la fel. si ne-am despartit. dupa aceea am avut o relatie de 3 luni cu un baiat. dar ne-am despartit dintr-o prostie. de cateva zile m-am impacat cu cel cu care am avut relatia de 2 ani. acum nu stiu ce sa faaac! el mi-a spus ca se va schimba. ca va fi totul bine, insa nu stiu ce sa cred sad cand l-am vazut pe cel cu care am avut relatia de 3 luni m-am inmuiat toata, am avut o gradina zoo in stomac si mi s-a facut rau. ce sa fac? ajutati-ma va roog. orice sfat este bine venit. multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| AndreeaBotos a răspuns:

Pai asteapta sa vezi daca acst baiat se schimba, dar nu sta cu el in pblic, sau cel putin in preajma celuilalt baiat. Daca ai simtit acea "gradina zoo" in stomac inseamna ca ori era rusine ori era dragoste, deci daca nu merge cu acesta intoarce-te la celalalt cu acre ai avut relatia de 3 luni si zi-i ca a fost o prostie cearta voastra si ca ar trebui sa va impacati.Dar daca totul merge bine cu relatia actuala e ok. Funda?

| Zenithf a răspuns:

Esti o vioara, si un muzician o cantat la strunele tale tot "zdranga-zdranga", vreme de 2 ani, dar vine altul si numai in 3 luni scoate o muzica suava din tine, ca numai cum il vezi cum vibrezi, tu ce crezi?

| Aimèeeee a răspuns:

Daca ai un semn de intrebare deja ceva nu mai merge bine.
Nu cred ca ar trebui sa mai continui cu el, nu as accepta ca cineva sa de-a in mine si eu sa-l iert.

| lauraroxi a răspuns:

Asteapta si vezi daca s-a schimbat cel cu care ai avut o relate de 2 ani, daca nu desparte-te de el!

| ramonici90 a răspuns:

Un baiat care loveste o fata e un nimic. A facut-o odata, o va mai repeta. Ca si cei care inseala. Daca tie iti place asa, ramai cu el. Sfatul meu e ori sa te impaci cu baiatul cu care ai fost 3 luni daca crezi ca merita, ori sa mergi inainte, fara sa privesti inapoi.