| madalinrazvan a întrebat:

Am o mica mare nelamurire laughing cred ca sunt indragostit si nu sunt sigur daca si ea ma place. Las aici cateva semne pe care ea mi le arata subtil.
E geloasa pe cea mai buna prietena a ei atunci cand ma priveste sau ma atinge, ma priveste intens in ochi, vrea sa stau numai langa ea, se supara usor din orice, dar ce ma baga cel mai tare in eroare e ca uneori ba ma iubeste ba ma injura. Isi schimba starea din minut in minut. Cateodata ma face sa ma simt cea mai naspa persoana de pe pamant. Sunt un baiat foarte sufletist si pun la suflet orice prostie.
Ceva pareri, va rog? Imi puteti spune si mie cateva semne clare ca ma place o fata? Va multumesc

4 răspunsuri:
| Ofiint? a răspuns:

Pai de ce nu iti exprimi sentimentele fata de ea. Ce ai avea de pierdut?

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să vorbești cu ea, din semne nu poți fi sigur că te place.

| Plato a răspuns:

Cand nu esti sigur de ceva, intrebi. "Semnele" sunt o prostie, mitocanie, sunt puerile.
Mergi pur si simplu si-i spui ce crezi tu, astfel afli si ce crede ea. Nu ai nevoie de niciun semn. Daca nu e reciproc, refuza si gata, nu e nicio problema. Ce ne tot invartim in jurul unui rahat cu semne?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil asa e ea, semne sunt care le-ai zis tu.Nu existã cea mai buna prietena, nu existã prietene de fapt e doar o fatadã. Ea nu te place cu adevarat, nu e in capacitatea ei sa poata face asta, te place doar pentru cum o faci sa se simta. Nu din sufletul ei. Sa crezi contrariul ar fi o prostie.
Tu poti s-o accepti, doar.