| soricica a întrebat:

Buna TPU.
Am o mica mare problema.
Acum cateva saptamani am fost la mare, cu iubitul. Ne-am distrat bla bla bla. Ideea este ca am avut contact sexual neprotejat, iar el si-a dat drumu in mine, undeva pe data de 2 august.
Am dat data exacta pentru ca mie trebuia sa imi vina pe 17-18 si suntem in 24 si inca nu mi-a venit. Sunt putin balonata, greturi nu am, dar ma doare ingrozitor capul.
Am folosit un calculator de fertilitate [nu stiu cat de bun e] si atunci eram in perioada fertila, cu risc maxim de instalare a sarcinii.
Daaaa stiu, o sa iau un test de sarcina luni si am sa-l fac. Problema unui bebe, nu se pune, ne dorim, deci e ok. Alta e problema si ce ma face sa fiu confuza. Asta iarna am fost racita la ovare si de vreo cateva zile [2-3] simt ca si cum ceva ma apasa la ovaru drept. Nu stiu ce sa cred [pana luni] ori am un bebe ori sunt racita tare la ovare. La doctor tot o sa ajung, dar pana acolo vreau sa imi formez o parere la ce as putea sa ma astept.
Mersi :*

8 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Tot ce spunem aici sunt pareri si nu-ti folosesc la nimic! Este posibil sa fii insarcinata si daca vrei sa tii aceasta sarcina, mergi de la inceput la un medic care sa te tina sub control tinand cont ca ai pr.de sanatate!

| mona a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te astepti la un bebe si sincera sa fiu, nu stiu cum de mai poti sa astepti pana luni ca, sa-ti faci un test de sarcina, eu l-as face chiar azi sa fiu in locul tau

| soricica explică:

Multumesc de pareri :*
Daa nici eu nu prea mai am rabdare pana luni, asa ca o sa ma duc maine la farmacie sa iau un test sa vad. Sunt foarte curioasa.
Va anunt maine rezultatulbatting eyelashes

| soricica explică:

Am luat azi testul de sarcina ca nu am avut timp in weekend...am sa il fac diseara ca acum al meu e la munca si a spus ca vrea si el sa fie de fata cand o sa vedem rezultatul. E foarte incantat.
big hug :*

| Issabela26 a răspuns:

E foarte posibil sa fii insarcinata adica: a terminat in tine, erai in ziua cu maxima fertilitate....nah poti fii si o raceala la ovare dar nu stiu ce sa zichappy oricum eu zic ca o sa ai un bebe happy satreci si pe la mine pe profil sa imi zici si mie daca esti sau nu insarcinata happy

| marya1994 a răspuns:

Posibil sa fii insarcinatahappy

| dydda a răspuns:

POsibil sa fi ramas. Dar poate fi si o simpla raceala. Si eu am patit sa imi intarzie 12 zile de la termenu la care trebuia sa imi vina chiar luna asta. Si a fost doar o raceala. Cel mai bine ia-ti un test de sarcina si vei afla un raspuns sigur. Dar daca e sa fi ramas, sa fie sanatos!

| pinky159 a răspuns:

Bunapuppy dog eyes
Eu cred ca ai ramas insarcinata deoare ce ai spus sa si-a dat drumu in tinepuppy dog eyes
99% ai ramas insarcinata iar 1% poate fii numai o raceala la ovarepuppy dog eyes!
Sper sa fii si tu si bebe okaypuppy dog eyesbatting eyelashes
Noroc:*