| adrian85 a întrebat:

Buna TPU

am o mica problema.Am cunoscut o fata cu cv timp in urma (3-4luni) si am inceput sa vb atat pe messenger cat si prin mesaje.Am vrut sa dau lovitura si anume sa o "agat". Am intrebato daca are prieten si ea mea spus ca are. Mi-a propus ca sa ramanem amici, fapt ce pe mine ma cam deranjeaza. Vroiam sa obtin mai mult de la acea fata nu doar sa fiu un simplu amic. Voi ce spuneti? Cel mai bun sfat primeste funda

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Eu cred ca nu are nici un prieten,a zis asa pentru ca vrea sa ramaneti,, amici,,[nu vrea mai mult], cu japca nu o poti lua asa ca insista pe tema asta poate cedeaza pana la urma

2 răspunsuri:
| kissmealiss a răspuns:

Nust intereseaza-te despre ea si arata-i k tyy l ea. chiar daca are iubit

| ClaudyuBCT a răspuns:

Pai nu stiu... spune-i ca esti nebun dupa ea... fai cadouri, nu stiu acum depinde ce poti si tuh adica cak esti indragostit de ea dupa parerea mea fa tot ce poti sa o cuceresti