| WTFuck a întrebat:

Buna TPU.am o mica problema ...am un prieten (ma rog relatie neoficiala) care e din alta parte si eu sunt cam la 600 km de el :-s si vine in vacante in orasul in care stau eu si ma rog ne sarutam si chestii si tinem ff mult unul la altul si mi-a mai zis ca ma iubeste. dar eu duminica trecuta i'am zis tot ce simt si el mi-a zis ca :"Voiam sa fim sigur!happy" si tot schimba subiectu' si eu i-am zis ce crede de tot ce ma zis si el a zis ca :"Gandeste'te la cel mai frumos lucru pe care as putea sa ti'l zic dar nu pot din cauza distantei!" si eu am ramas muta straight face pur si simplu nu stiu ce sa cred eu il iubesc si vorbeste cu un prieten de-al meu si ii zice ca nu ma poate uita si ca se gandeste mereu la mine dar... mie de nu imi poate zice acum ca ma iubeste?puppy dog eyes FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| alexhardy a răspuns:

Nu spune nimic poate din cauza ca te iubeste foarte mult. relatiile la distanta nu dureaza. Poate el este constient de viitorul relatiiei si nu vrea sa ta faca sa suferi.
Sau mai este varianta ca a vrut doar sa aiba o partida de amor (daca s-a intamplat acest lucru) si acum cand a vazut ca totul devine serios nu stie cum sa iasa din situatie fara ca tu sa suferi.

| WTFuck explică (pentru alexhardy):

Nu,nu a vrut o partida de amor stai calm oh go on nue genul chiar tine la mine mersi de raspuns ff mult happy

| WTFuck explică (pentru alexhardy):

Nu,nu a vrut o partida de amor stai calm oh go on nu e genul chiar tine la mine mersi de raspuns ff mult happy

4 răspunsuri:
| Allex7 a răspuns:

Poate sa fie si 5000 de km atata timp cat exista iubirea asta mare. Iubeste-l si ai grija de el la revedere

| Bratu_Ionut_1995 a răspuns:

Poate nu iti raspunde deoarece nu vrea sa isi dezvaluie adevaratele sentimente (majoritatea baietilor care tin la o fata fac acest lucru)