| anonim_4396 a întrebat:

am o mica problema. baiatul de care imi place sta in alt oras si nu stiu ce sa fac avand in vedere ce toate prietenele mele mi-au spus sa incerc sa uit ca relatiile la distanta nu dureaza... dati-mi un sfat va rog. Fundita.

Răspuns Câştigător
| Bubuuuu a răspuns:

Relatiile la distanta pot sa dureze chiar mai mult decat relatiile in care "partenerii" se intalnesc foarte, foarte des. Uite, o prietena de-a mea este cu un un tip de 3 ani! cu toate ca sunt in orase diferite.se intalnesc in vacanta de vara.Nu incerci sa fii cu baiatul de care iti place doar din cauza prietenelor care te descurajeaza? Eu zic sa incerci daca stii, crezi ca ar putea sa dureze relatia voastra! >:d< multa bafta :*

2 răspunsuri:
| BDorin a răspuns:

Daca sta intr-un oras apropiat si stiti ca va puteti intalnii periodic. atunci nu ai de ce sa nu incerci. Daca stii ca nu aveti cum sa va intalniti. parerea mea e sa te lasi pagubasahappy

| diana121 a răspuns:

Pai incearca sa iei legatura cu el pe mess sau pe facebook si afla-i adresa, daca sta intr-un oras indepartat n-ai ce sa faci doar sa vb cu el pe net