| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o mica problema cunosc o fata si vreau sa trec la urmatorul nivel de la prieten la iubit si nu stiu cum sa-i spun si mai e o dilema nu suntem in acelasi oras ne intalnim 1 pe luna in toate vacantele etc. suntem prieteni ff buni funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| Anndrey1234 a răspuns:

Pai ia-ti inima in dinti si spune-i ca ai vrea sa ii zici ceva important...ca o placi foarte mult, ca ai vrea sa fi cu ea...succeswinking

| DinaTina a răspuns:

Pai fi si tu mai dragut cu ea, da-i impresia ca o placi si vezi cum reactioneaza. Nu e chiar asa de greu! :pe