| Antoniuza a întrebat:

am o mica problema, eu am 17 ani si am un iubit el are 18, el vreau sa ma culc cu el...dar nu sunt singura daca vreau asta.Problema este ca el a fost cu o fata acum 3 luni dar era si cu mine si ma gandesc ca dupa ce ma culc cu el o se desparta de mine.Voi ce credeti? Dati-mi un sfat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Las-o balta daca nu esti pregatita sa te culci cu el, mai bine nu o face, pe bune!
Traieste-ti copilaria si lasa sexul dupa 20 de ani ca ai timp!
Te pup!

| Ceawdear a răspuns (pentru anonim_4396):

Respeeect Maxim!

8 răspunsuri:
| dydy22 a răspuns:

Cu siguranta te va lasa dupa si se va duce si la urmatoarea daca nu o ave a si pe alta

| neutrino a răspuns:

Dupa ce faci sex cu marea ta iubire (de cel mult 3 luni de zile), cu siguranta ca vei ramane singura.

| Alcyon a răspuns:

Cum adica? A fost cu amandoua in acelasi timp? Asta inseamna ca e un individ destul de neserios. Nu cred ca e o idee buna sa te culci cu el. Gandeste-te ca odata cu viata sexuala, incep si problemele legate de sarcini nedorite, bts-uri, avorturi etc. Crezi ca baiatul asta o sa-ti fie alaturi in caz de ceva? Stai linistita, ce-ti trebuie acum sa te legi la cap?

| Madayna a răspuns:

Nu trebuie sa te forteze nimeni sa faci asta, daca te iubeste o sa te inteleaga si o sa te astepte atat cat ai tu nevoie, nu te lasa influentata de el, fa-o atunci cand simti tu.

| Malinutza99 a răspuns:

Fa ceea ce crezi tu ca este bine...

| stefania94 a răspuns:

Nu o face pentru că apoi o să regreți. După ce o să se culce cu tine o să te lase baltă. Fă-o când crezi tu că ești pregatită și că acel băiat o să rămână cu tine și nu o să te părăsească imediat ce și-a făcut treaba. Baftă!

| Ora411C a răspuns:

Hei.Parerea mea e sa mai astepti putin, daca iti va dovedi ca te iubeste incearca. Daca nu...ar fi bine sa mai astepti pentru ca nu cred ca pierzi nimic:*