| cristina_1795 a întrebat:

am o mica promblema! am 12 ani sunt in clasa a 5 a si imi place mult de un baiat si el ma place el m-a intrebat daca vreau sa il sarut si eu i-am spus ca nu-s tiu! voi ce parere aveti sunt prea micut pnetru asta?

Răspuns Câştigător
| danyak47 a răspuns:

Sarutal si ai sa veziwinking ca nu esti prea micuta

5 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Alta Doamneee! Mai copii, nu aveti copilarie? La 16-17 ani ce o sa faceti? Nu murim in 2012 ca sa ramanem toate virgine, baietii nu pleaca nicaieri, insa anii copilariei nu se mai intorcwinking Asa in caz ca nu stiati, voi fetitele de 11-12-13 ani! Iubire, sarut, relatii la varsta asta? Si da! ESTI FOARTE MICA!

| ionela22 a răspuns:

Sincer esti micuta, ai tot timpul pentru asta

| yasmin1407 a răspuns:

12 ani sa va sarutati?
parerea mea e ca poti sa incepi oricand sa te saruti dar trebuie sa alegi momentul potrivit cu persoana potrivita, si nu ca cineva iti zice hai sa ne sarutam. trebuie sa iti doresti asta!

| paulsar28 a răspuns:

Ba da ce probleme ce stres ce ganduri in clasa a 5-a P.S. mai cresti

| vasy_1796 a răspuns:

Parerea mea: mai asteapta cel putin 2 ani dupa mine...norocwinking