| benga94 a întrebat:

Am o nelamurire si asi dori sa ma ajutati!Sunt cu iubita mea de jumatate de an,am intretinut relatii intime am vazut ca nu mai era virgina dar ea nu recunoaste ca a intretinut relatii cu un barbat!Spune ca a avut o problema de la o raceala netratata si nu mai stiu ce ar fi facut o hemoragie menstruala si nu i se mai oprea,a fost nevoita sa se duca la doctor sa nu ai mai curga sange si ai ramasese niste cheaguri de sange si a bagat ceva ca sa o curete asa a fost dezvirginarea ei,nu stiu ce sa cred!va rog mult sa ma ajutati(ea are varsta de 18 ani si treaba cu hemoragia s-a intamplat pe la 17 jumate),mersi frumos!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Stii,daca nu poti dovedi contrariul,esti obligat sa o crezi.
Ea ti-a spus o poveste destul de verosimila,nu inteleg de ce tii neaparat sa te umpli de atat amar si fiere si sa otravesti relatia voastra,care la prima vedere,pare o relatie frumoasa.
Barbati care n-au fost casatoriti niciodata,se insoara cu femei care au unul si doi copii din alte casnicii si se iubesc si sunt fericiti o viata,tu de ce insisti sa traiesti pe vremea bunicii?
Te temi ca te minte si ai vrea sa stii motivul?
N-o cunosteai cand i s-a intamplat asta,nu erai parte din viata ei,nu-i poti reprosa nimic.
Si,spune-mi,tu vrei sa ai pe cineva caruia sa-i poti reprosa sau cu care sa fii fericit?
Te sfatuiesc s-o crezi si s-o iubesti,ia lucrurile asa cum iti vin, nu te mai impiedica in ganduri negre, in viata asta avem prea putin parte de fericire!

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

De ce intrebi aici.Cel mai simplu: aflai de la prietenele ei, baga-i o aluzie si asa aflai daca era adevarat!

| n0name19 a răspuns:

Sincer. eu o cred. adica. si sora mea a patit la fel. [si are doar 14 ani] si chiar nu e genu care sa o faca de la vasta asta! daca nu ai incredere in ea. de ce mai sunteti impreuna?

| benga94 explică (pentru n0name19):

Daca sora ta a patit la fel, si pe ea a dezvirginato doctorul a curatato ca ia ramas ceva acolo inauntru? vreau sa stiu ast rasp tau

suntserios
| suntserios a răspuns:

E foarte posibil sa fi avut o problema medicala. Nu ai de unde sa stii. Acum conteaza doar increderea ta in ea si invers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa fi fost asa( daca ea este una la 10.000 de femei carora li se intampla asta). Poate te-a mintit probabil pentru ca si tu ai facut presiuni asupra ei pe tema asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred asta cu curatareatongue imi pare sa zic,da daca are hemoragie cum zice ea,asta se poate opri probabil prin medicamente sau alte tratamente,nu neaparat sa ii bage ceva acolo si sa o dezvirgineze. Poate ca a facut efort la sport si s-a rupt,se mai intampla,poate nu a avut deloc himen din nastere unele fete nu au( foarte rare) dar daca ea sustine ca nu a avut relatii cu alti baietii,inseamna ca e adevarat. Virgina inseamna aceea fata care nu a facut sex niciodata,intelegi? nu accea fata care nu are himen. Sunt fete care nu au himen si totusi sunt virgine,de ce? pentru ca nu au facut niciodata sex. As putea sa-ti zic ceva dupa care sa te iei,sa stii daca a fost sau nu virgina. Uita-te la ea la picioare(coapse) daca sunt drepte inseamna ca a fost virgina,daca e cracita nu a fost,ti-a dat teapa. O fata cand face sex,ii se modifica corpul. Ai vazut fete cracite nu? bun,alea o luat destul. Mai sunt cazuri in care fata e slaba si cracita,da nu inseamna ca nu mai e virgina, acum depinde de corpul ei. Vezi tu ce crezi, vorbeste cu ea, sati zica sincer. Ceau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sanse minime sa fi avut cheaguri de sange si sa o fi dezvirginat-o doctorul.pai daca stau sa ma gandesc cheagurile de sange se pot trata cu medicamente speciale deci a fost doar un pretext sa te minta deci si eu am avut probleme cu hemoragia, chestii si nu a trebuit doamne fereste sa ma dezvirgineze

| benga94 explică:

Am motive sa cred ca m-a mintit pentru ca ne-am cunoscut intr-o joi si dupa o saptamana am intretinut relatii sexuale, cei drept era strimnta dar nu cred ca era virgina o fata virgina zic eu ca mai statea o perioada ea zice ca i-a fost foarte drag de mine de asta nu m-a refuzat si nu ma mai lasat sa ast, nu mar deranja daca a fost altul inaintea mea dar mar deranja minciuna putea sa-mi spuna am fost cu unu cu 2 asta e ma int doar sa nu faca prostii cat e cu mine

| dreamgirl94 a răspuns:

Este posibil...dar chiar conteaza asa de tare? ea te-a tras pe tine la raspundere ca nu mai erai virgin? nu cred.asa ca respect-o ca nu ai niciun drept sa o judeci.

| Nostradamuss a răspuns:

Este posibil, se mai intampla