| maryamaryamarya a întrebat:

Buna TPU am o nelinistire legata de iubitul meu
ieri am vorbit cu el pe facebook si a borbit foarte frumos cu mine a spus ca de abia asteapta sa ne intalnim dar noaptea trecuta l-am visat ca iubea o alta fata pe care abia o cunoscuse dar tot pe mine ma iubea si o iubea si pe acea fata iar acum nu stiu ce sa cred va rog ajutati-ma nu stiu ce sa cred m-am uitat pe multe siteuri si uni ziceau ca daca vizeezi ca te inseala iubitul e adevarat uni ziceau ca sunt doar niste vise deci va rog chiar nu stiu ce sa mai cred ajutati-ma va rog!
dau funda!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Sa nu mai crezi toate prostiile ce le auzi sau le citesti, cred ca tie ti frica sa nu cumva sa te insele si avand gandurile astea in minte l-ai visat iubind pe alta, eu zic sa te bucuri de intalnirea cu el si iubiti-va mult

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Si noi ce o sa-ti zicem? Acelasi lucruri ca aceia de pe site-urile de care ai pomenit.
Insa eu adaug un lucru: daca ai avea incredere in tine si in persoana iubita, ai rade de toate visele si temerile tale.
Concluzie: se pare ca nu stii ce inseamna o relatie, cum se mentine o relatie si ca nu esti pregatita indeajuns pentru una.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu e adevarat. Asta daca nu cumva esti Mama Omida laughing

| Zenithf a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

"alo, mama omida" "da, cine-i tucate-as?" "ghici"