| RoxyYy_6084 a întrebat:

sad Am o poveste lunga de zis! Vara trecuta am cunoscut un baiat, si ce pot sa zic a fost dragoste la prima vedere. Si acum inca imi mai place de el si nu stiu ce sa fac. El are o prietena am aflat asta dupa ce am facut dragoste cu el si mi-a mai arata si poze cu ei doi si mi-a picat naspa, dar mi-a promis ca totul va ramane intre noi si ca ne vom mai vedea. Acum nici nu stiu ce sa fac. Sa continui asa sau ma duc la altul? Stau si ma gandesc ca nu are rost sa ma bag intre ei, deodata ce se iubesc. deci ce trebuie sa fac in continuare?

Răspuns Câştigător
| stuff144 a răspuns:

Mi se pare ciudata faptul ca tu esti OK cu relatia dintre el si alta. adica nu te spimti luata in ras atata timp cat el are deja o relatie oficiala? in locul tau nu as accepta asta. principiul de a avea un prieten este ala de a fi numai al tau si tu de a fi numai a lui. in plus daca se iubesc ar fi cam penibil sa te bagi intre ei. si apropo ati facut dragoste cu el INAINTE de a afla ca are pietena. e clar ca tipul te vroia doar putin in pat. parerea mea. sorry cu regret mi se pare o prostie dar succes in continuare

3 răspunsuri:
| Carmen a răspuns:

Vrei sa fiu sincera? opreste-te aici.nu are niciun rost relatia voastra, mai ales ca are prietena.imi e clar ca tipul te-a cam folosit si tu accepti asta? nu vrei sa ai parte de un baiat care sa fie doar cu tine, sa te sarute doar pe tine, sa fie doar al tau?

| mihaibr11 a răspuns:

Salut! Chiar nu cred ca ei se iubesc, cel putin el nu stiu daca poti sa spui ca o iubeste, motivul esti chiar "tu", dar sincer, gaseste pe cineva pentru tine. Imi inchipui ca nu-i asa complicat nu? In cele din urma iti spun sigur ca tipul de care povestesti, chiar daca renunta la actuala prietena si veti fi impreuna, va mai gasi pe cineva, pe de-alaturi. Nu generalizez, e doar o parere. Decizia ramane a ta. Succes

| crisuuu_7907 a răspuns:

Cred ca ce l mai bine e sa nu te mai vezi cu el desi tii la el sau nah, gasesteti alt baat care sa fie doar al tau.acest baiat doar te foloseste pe tine si nu e bine pentru tine incearca sa l respingi pentru ca nu se merita asa ceva.:*