| MyhaytzZu a întrebat:

Am o preoblema, imi place foarte mult de o fata, am avut o relatie de 1 an iar acum ne-am despartit pentru cateva greseli de-ale mele pe care le regret, eu mi-am cerut scuze si vreau sa ne impacam dar oricat as insista ea ma refuza spunand ca s-a saturat sa vad dati-mi niste metoda pentru a ma imapaca cu ea sau macar dativa cu parerea! crying

Răspuns Câştigător
| varanudorm a răspuns:

Aici depinde si de ce greseli ai facut. Daca au fost chestii minore, poate se foloseste de asta ca sa te evite si sa nu mai aibe nici o relatie cu tine. Pe de alta parte, daca au fost chestii majore, poate chiar nu poate sa treaca peste ele si s-a saturat.
Gandeste-te bine ce ai facut, si dupa mai incearca sa vorbesti cu ea, poate lamuriti problemele.

Bafta!

3 răspunsuri:
| alinaWalina a răspuns:

Buna.
Nu te supara dar poate ea este o fata care ce a scuipat nu mai linge.
Stiu ca suna oarecum aiurea dar exista fete la care asa stau lucrurile si nu ai ce le face.
Daca ai gresit, si nu te vrea inapoi sub nici o forma impaca-te cu ideea.
Pa, pa.

| MyhaytzZu explică (pentru alinaWalina):

Asa am sa fac straight face oricum mersi happy

| varanudorm a răspuns (pentru MyhaytzZu):

Cu placere!