| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena care are o nelamurile : cum poate un baiat sa iubeasca cinci fete deodata in aceeas masura? Fundita la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Stil a răspuns:

Nu prea se poate asa ceva, adica deloc!
El doar le place, sa zicem.
Probabil ii sunt indiferente. Nu prea cred ca-i pasa prea mult de ele. Sunt asa de forma. Nu poate iubii cinci fete deodata. Numai una. Restul sunt de test, ca sa zic.
Dragostea inseamna sentimente puternice fata de o singura persoana.Simti ca ai face orice pentru persoana iubita. Nu iti poti vedea viata fara el, daca este vorba de dragoste adevarata.
Nu poti avea mai mult persoane iubite. Daca el crede asta, se minte singur. Nu le iubeste, se joaca cu ele, dupa parerea mea.
Sper ca te-am ajutat.
O zi buna!happy

11 răspunsuri:
| SunShine_5894 a răspuns:

Nu poate :p

| DennDee a răspuns:

Hmmmm...identitate multipla laughing)

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să facă sex în grup, sentimentele nu pot exista în mod egal pentru toate 5!
Pa, pa.

| ionutzul31 a răspuns:

Le iubeste in aceeasi masura, dar nu in sensul obisnuit al cuvantului.Ca si cum ai lua 5 persoane de pe strada.Nu le poti iubi.
winking

| darnme a răspuns:

Pai nu prea poate. inseamna ca nu le iubeste

| CoquineNoire a răspuns:

Inseamna ca are 5 penisuri.

| Dani04 a răspuns:

Simplu.Nu le iubeste deloc.Asta e deodata, in aceeasi masura happy

| CristinaHoran a răspuns:

DennDee:Foarte amuzant raspunsul
ionutzul31: Ai sanse la fundita daca nu mai raspunde nimeni mai bine ca tine.

| LaLaLea a răspuns:

Le foloseste, poate ii plac asa, cum arata dar mai mult nu cred

| CristinaHoran a răspuns:

Stil: foarte bun raspunsul. De ce nu pot sa-ti dau fundita oare?

| Roses4us a răspuns:

Pai nu poate, raspunsu e simplu doar ii plac fizic daca pot sa spun asa...DE IUBIT NICI UN CAZ