| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena de ceva timp si vreau sa i fac cadouri simple sa o fac fericita, gen o floare chestii din astea, dati-mi niste exemple, funda!

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Un trandafir, o scrisorica, o ciocolata...e perfect!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu trebuie sa-i oferi zilnic cate un cadou dar daca tu vrei sa o inveti asa e treaba ta, poti sa-i oferi flori, ciocolata, o scoti la un film, un suc...

| Azre a răspuns:

Văd că ți-ai dat singur răspunsul.

| τττ a răspuns:

Bună.
-un trandafir
-o scrisoare
-o cutie de bomboane
-sa-i prepari mâncarea sa preferată
-o bluză drăguță
-un inel
-un lanț
-o brățară
-cercei
Pa, pa.

| CapitanulEvident a răspuns:

O caserola de mici

| FeraruAndreea a răspuns:

Pai ceva simpl7u si romantic ar fi niste petale de trandafir sa o conduca la ceva frumos de exemplu o declaratie de dragoste gasesti tu ceva sau daca iti permiti o cina amoruasa.