| Rlove1D a întrebat:

Am o prietena in clasa a 6-a, iar ei ii place foarte mult de un baiat in clasa a 11-a. Problema este ca o fata din clasa a 8-a il place si ea. As vrea sa o ajut. Credeti ca baiatul nu o va alege pe ea din cauza diferentei mari de varsta si o va alege pe fata in clasa a 8-a? Dau funda celui mai folositor raspuns. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| HueyFreeman a răspuns:

Ce zici daca el nu va alege pe niciuna dintre ele? Nici o situatie nu este alba neagra.