| jmmichirie a întrebat:

Am o prietena..mm..ne cunoastem de vreo 6 ani. faza e ca e cu doi ani mai mare decat mn.dar e mai mica de inaltime..mm..faza e ca.o ador. vreau sa fiu impreuna cu ea! Dar nu stiu cum sa ii zic. Imi este frica..sa nu se supere..sa..nu stiu..mm. Cum pot sa ii zic? Ceva creativ..genial..faza..e ca m.am indragostit de ea..de mult timp. Heelp. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Chiar daca tu iti doresti o fara mai mare decat tine ca inaltime ( de ce oare?!), eu zic ca este buna si aceasta, numai ca ea asteapta de la tine sa o inviti la un suc!

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In acesti 6 ani de cand o cunosti nu ai reusit sa-i spui ca o placi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"vrei să fii cum mine?" hai că e ușor. cu ce să te ajută? vrei să vorbim noi în locul tău?