| crstiiii a întrebat:

Buna TPU am o prietena sunt cu ea de ceva timp si as vrea sa facem "pasul cel mare" dar nu prea stiu ce sa fac si cum ea are 16 ani iar eu 18.va rog ajutati-ma cu niste sfaturi. fara glume funda + vot.

Răspuns Câştigător
| FeelTheHappines a răspuns:

Nu e nici o problema. ia si seduce-o, fii mai insistent, adica nu-i cere direct asta, insa fii mai seducator, fa-o sa tremure si apoi ea nu va rezistabig grinbig grin asa s-a intimplat si cu mine. M-a sedus.big grin
Bafta

3 răspunsuri:
| rousz a răspuns:

Buna! o frumos, lasati-va purati de val, nimeni nu s-a nascut invatat, inspirati-va din cele auzite si faceti cat mai placute momentelewinking aveti grija ( si nu uita, protejeaza-te )

| Channel a răspuns:

Cred ca ar trebui sa discutati despre ceea ce vreti voi sa faceti. Este important sa va asumati unele posibile riscuri. Iar daca ea nu este de acord, mai poti astepta, si va trebui sa intelegi ca este totusi mai mica.

| mat31new a răspuns:

Cand sunteti doar voi doi in camera, il scoti pe janel si il pui sa danseze.