| adina_6125 a întrebat:

Buna TPU:*am o problema.acum 1 saptamana m-am despartit de prietenul meupe care il iubesc foarte mult.si eu sunt foarte buna prietena cu varul lui care e cu 4 zile mai mare ca el si cand sunt cu prietena mea cea mai buna la mine acasa il sunam si pe varul lui ca ii haios si ne distram cu el si cand vine incepe sa imi dea palme peste fund sa ma sarute de fiecare data are ocazia sa ma ia in brate sa imi puna mana pe sani si cand ma ia in brate ma impinge pe pat si el peste mine dar nu facem nimic.eu nu il las dar se mai intampla de ex cand se pune peste mine in pat il dau la oparte si plec. oare ma place? de ce se poarta asa

PS:de cateva zile cand il chem la mine zice ca nu poate ca nu stiu ce are de facut.de ce face asta?

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,hmm...daca tu iti iubesti fostul prieten si vrei sa te impaci cu el, nu cred ca e bine ce face.Nu ii permite sa te sarute, sa te atinga, pentru ca totusi ei 2 sunt verisori si fie se pot vorbi intre ei,sau pot ajunge la cearta din cauza ta.
Poate de la un timp te refuza cand il chemi la tine din cauza fostului tau prieten,poate ca se simte prost ca stie ca fostul tau prieten e varul lui sau poate fostul tine la tine si i-a spus acest lucru varului si atunci el poate vrea sa se dea la o parte.
Nu intinde prea mult coarda, si sa il chemi pe varul fostului prieten la tine cand tu il iubesti pe fostul, nu prea merge.

| alecs_2214 a răspuns:

Cred ca ii place de tine, dar mai exista si cealalta varianta pe care ma simt cam aiurea sa ti-o spun ca sunt baiat dar... exista si varianta in care el sa nu fie atras de tine decat sexual cat despre ultimele zile in care el numai vine la u sunt alte 2 variante ori chiar are treaba ori daca nu se simte stingher stiind ca ai fost cu varul lui iar varul lui probabil ii spune suferinta pe care o are