| anonim_4396 a întrebat:

am o problema am ciclu de 8 zile maine se face a 9-a zi ce ma fac? am doar 14 ani si imi curge cam abundent adica schimb absorbantul cam la 2 ore. nu stiu ce sa fac mama vrea sa ma duca la doctor ca ii e teanaa nu am vreo problema, care poate fi cauza? precizez ca nu am intretinut relatii sexuale, sunt virgina numai ca, cateodata ma mai masturbez putin frecand clitorisul...cam o data la o saptamana? doctora poate vede ca eu am avut orgasme? e al 3-lea ciclul mi-a venit acum 3 luni, dar ma ingrijoram ca e prea putin acum ma ingrijorez ca am prea mult atunci m-a tinut 4 zile. va rog sad sunt ingrijorata, funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Poate ai racit de acea iti curge asa. dar trebuie sa consulti un ginecolog sa iti dea niste pastile pentru reglarea menstruala. si nu cred ca se poate observa ca te-ai masturbat. nu are cum. e imposibil.