| catalinaelena a întrebat:

Buna TPU am o problema am cunoscut un baiat prin niste prieteni. Si nu il inteleg deloc ma suna si nu-mi spune ca e el ma minte ca e altcineva, dar seara cand vorbim pe mess sau pe facebook nu imi spune asa si priteni mei imi spun ca ma place dar si el mi-a spus ca ma iubeste dar e foarte ciudat cand ne intalnim se comporta ciudat va rog spuneti-mi ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| giovannutzu a răspuns:

El se comporta ciudat din cauza cauza ta!
cand te vede fata in fata se rusineaza si din aceasta cauza se comporta asa.cand e pe facebook iti zice ca te iubeste si ca te place din cauza ca are mai mult tupeu.
dar fata in fata se pierde si nu stie cum sa se comporte.
incearca sa-l iei deoparte si sa vorbesti cu el, fara sa mai fie altcineva, doar voi 2.intreaba-l daca e adevarat ceea ce a zis ca te place, te iubeste etc.
nu-i zice nimic din partea ca te-a mintit sau alte alea. ast funda tongue

1 răspuns:
| LoveDee03 a răspuns:

Lol,ori are chef de caterinca ori incearca sa iti atraga atentia,sincer baiatul pare foarte ciudat, nu prea merita osteneala dar daca iti place de el cere-i niste explicatii pentru comportamentul lui bizar iar apoi poti vedea daca ai putea fi cu el, succes!