| Diamonddss a întrebat:

Am o problema.Am fost cu un baiat aproximativ 6-7 luni.Eu inca il plac si as vrea sa stiu daca si el simte aelasi lucru pentru mine.

Funda. (:

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu avem de unde sa stim daca el inca te mai place sau nu. Tot ce poti sa faci e sa il intrebi pe el. Numai bine.

| NnDWtf a răspuns:

Depinde de motivul despartirii. Depinde de cat de mult timp a trecut de atunci.
Daca e maxim o luna, da, inca tine la tine. Depinde si de baiat.
Dar nu inteleg de ce nu poti sa-l intrebi direct pe el si intrebi pe site-uri? Ca nu stie nimeni ce se intampla intre voi. Cel mai bine vorbeste cu el.

| Marian619 a răspuns:

| queenofsaigon a răspuns:

El e singurul care îţi poate spune sigur. Depinde şi de motivul pentru care v-aţi despărţit...

Eu te-aş sfătui să te detaşezi, totuşi.

| iFuckingHateYou a răspuns:

De unde sa stim noi? Intrebal!