| bumtzy_3889 a întrebat:

am o problema am luat boala sarutului de la cineva din casa (am prostul obicei de a bea cu gura din sticla) exista riscul sa-l imbolnavesc si pe iubitul meu cu aceasta boala?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

Boala sarutului? Ce boala mai e si aia?laughinglaughing Amuzanta rau asta. Sincer nu am auzit de boala sarutului daca poti te rog sa imi zici si mie ce e.winking astp mesaj si daca e contagios logic ca ii dai si iubitului tau.

| AndyDeiu a răspuns:

Moama.Pai ar trebui sa ma transform intr-o sticla de fanta probabil.Ar fi minune pentru moa happy

| scaiete a răspuns:

Eu beau cu gura din sticla de cand ma stiu pentru ca asa ma simt mai bine si nu am nici un sindromlaughing))

| robi_4576 a răspuns:

Nu exista asa ceva. big grin te referi la herpes (bucal)?