| MynameisRallu a întrebat:

am o problema...am stat cu un baiat ma indragostisem de el dar sa desp de mine pentru o fta pe care no plk dar ne-am impacat si incepuse sa nu ma bage in seama si sa desp din nou de mine pentru f iubita si acum sau desp si vr din nou sa stea cu mine.am suferit tare mult. ce fac?

Răspuns Câştigător
| Ionela_6254 a răspuns:

Fii indiferenta.
nu accepta.
indeparteaza-te de el.
profita de faptul ca tu ai sentimente pentru el si crede ca de fiecare data se poate intorce la tine.
daca te-a parasit deja de 2 ori de ce n-ar face-o si a3a oara?
sper sa-mi urmezi sfatul.iti spun din propia experienta, am trecut si eu prin asa ceva. te inteleg perfect, dar nu merita.se joaca cu tine.
mult succes!:*si incearca sa treci peste

2 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Nu te impaci.Lasa-l sa dispere dupa tine.
Nu cred ca tine la tine, avand in vedere de cate ori te-a parasit.
Mai "joaca-te"putin cu el, adica ignora-l. Spune-i nu.

Unii chiar merita asa comportamentwinking.

| JaJe a răspuns:

In primul rand, a trebuit sa citesc intrebarea ta de vreo 3x sa inteleg ce ai vrut sa spui (in viitor scrie si tu mai clar).
In al 2lea rand, Baiatul acela nu te merita, crede-ma, ti-a demonstrat ca nu tine la tine, se joaca cu sentimentele tale, pentru el esti o "rezerva" daca el se desparte de fata aceea, banuiesc ca s-ar intoarce la tine, numai sa nu fie singur, pana va gasi pe altcineva si tot asa...
JaJe.