| Laviy a întrebat:

Am o problema cam ciudatalaughingrolling on the floor Sa nu radeti prea multlaughing Prietenul meu ma musca incontinuulaughing Ma musca de: limba, de buza, de burta, de picior, de mana. De ce credeti ca face asta? Eu nu il musc pe el deloc ca nu prea stiu sa muschbig grin NU RADETI:@

17 răspunsuri:
| bebytza_4807 a răspuns:

laughing Pai nu e ceva de rau, dar daca tie nu iti place ar trebui sa vorbesti cu el serios si sa ii explici sau sa il intrebi pe el. Asa era si fostul meu prieten, dar asta nu e un semn rau deloc! Daca te deranjeaza spune-i :*.

| bebytza_4807 a răspuns:

Nu e un lucru rau deloc stai linistita. Daca te deranjeaza cu ceva spune-i lui asta. Nu o sa se supere iti spun eu. Asa era si fostul meu prieten. Se distreazalaughing :*.

| Dash a răspuns:

Daca te deranjaza atrage-i atentia de fiecare data cand o face. Daca nu te deranjaza atunci e ok.

| anemona112 a răspuns:

Poate asa e obisnuit sa faca, cea mai buna idee ar fi sa il intrebi direct pe el de ce face asta. smug Sau poate vrea sa isi marcheze teritoriul laughing. Incearca sa-l musti si tu de vreo cateva ori pe el si vezi ce iti spune. Daca te deranjeaza spune-i ca vrei sa nu te mai muste, e om nu catel, cred ca va intelegehee hee

| d3nisa202 a răspuns:

laughing pai eu cred ca o face de dragbig grin. Ii este ft. drag de tine:* Inseamna ca tine la tinebig grin [parerea mea] laughing Dar poti sa-l intrabi personal nu cred ca l-ar deranja cu cevawinking Sper ca te-am ajutat putin' :*

| MMihai a răspuns:

Dacă erau mușcături de mână și picior ziceam că este un câine. Dacă în loc să te sărute, te mușcă este destul de tâmpit. Dar nici tu nu ești teribil de zdravănă, dacă nu ai terminat deja cu el.

| FoarteLetargic a răspuns:

Poi ii place sa te muste.si crede ca iti place si tie.
Funda?happy

| Laviy explică:

@Mihaidavidoglu1954 Nu e un motiv ca sa ma despart de el. Si ma saruta destul de multlaughing Si @anemona112 Cand il musc eu nu comenteaza nimic da ii dau lacrimilelaughingrolling on the floor

| MissyCrissy_4502 a răspuns:

Nu e asta o problema...cred ca pur si simplu vrea sa iti demonstreze ca te place foarte mult si ca te'ar papa:*
am trecut si eu prin asta si mi se parea adorabil, mai putin partea in care aveam urme de dinti peste tot:*:*:*

| MeMyseIf a răspuns:

Buna.Daca ai pus atitia smily-uri in textul tau inseamna ca iti place "tehnica lui" si de fapt asta nu constituie chiar o problema, precum ai mentionat tu.Incepe sa devina o problema atunci cind ii zici intr-una ca ceea ce-ti face nu-ti place deloc,ca te deranjeaza, insa el tot continua demonstrind nerespect fata de tine.Dar pina atunci pur si simplu bucura-te de aceste momente dragutse, usor agresive.Aceasta este stilul lui de a-si exprima pasiunea fata de tine, nimic anormal.Tu din punctul asta de vedere esti mai pasiva...Bafta!

| Yng a răspuns:

Pai laughing problema ta nu e o problema chiar. El te mushca pentru ca pentru el e excitant nu stiu sa iti explic exact. ma rog... poti sa vb cu el daca te deranjaza asa taretongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am de ce sa rad happy msi prietenul meu ma musca cam peste tot :-p si imi lasa semne pentru ca spune el ca vrea sa vada lumea ca am prieten si sa nu se ia vreun baiat de mine si imi spune ca ma iubeste mult si nu se satura de minelaughing P.S nu e greu sa musti;-p prietenul meu m-a invatat chiar ieri laughing deci il saruti apoi sugi(scuze pentru exprimarebig grin) apoi musti si o iei de la capat big grin sau daca vrei sa fie mai romantic pune-l pe el sa te invete chiar daca acum cat citesti pare penibil dar ai sa vezi ca daca o sa te invete el o sa fie foarte dulce happy.

| Narcis2007 a răspuns:

Poate intr-o alta viata a fost caine...am si eu un coleg care se comporta ca unu

| eurynomus a răspuns:

Daca nu are rabie e ok daca are o sa faci injectii big grin

| LittleGirlMonster a răspuns:

E ceva romantic.Sau varianta funny:,, E Vampir''laughing.Dar raspunsul meu este ca este mai romantic asa.
Ma refer pentru.`el este mai romanticworried.P.S: Uita`te la niste filme mai romantice, poate asa e si in filme cum face elwinkingwinking
Bye:*:*

| mady_8925 a răspuns:

E vampirlaughing

| Anname a răspuns:

Huhthinking pai cred ca vrea sa il musti si tulaughing