| Deasonyka a întrebat:

am o problema cand ma simt excitat sau ma masturbez de exemplu mi-se ridica doar testicolul drept (mai putin si cel stang ) dar mi-se ridica pana la apendicita si apoi simt asa o mica durere bine exagerez nu e durere simt k parca ma apasa ceva asa in zona apenticitei.De ejaculat e ok no problem, dar nu inteleg de ce mi-se ridica atat de tare testicolul drept? Tin sa motivez faptul ca in clasa a opta am primit un sut foarte dur in testicule si atunci m-am urinat gen spermatozoizi cu sange ma rog a avut o culoare foarte stranie am fost la medic am facut anazile totul ok a doua zi nu am mai simtit nimic eram ok dar acum nustiu.Ma apasa in zona stomacului simt un discomfort si mai ales testicolul care mi-se ridica de parca zici ca nu-l mai am deloc sad.Mi-e frica sa nu am nici probleme cu ficatul Doamne Fereste! Oricum simt disconfort si chiar ma si jeneaza.Va rog ce pot face?

6 răspunsuri:
| Pitzipoanca a răspuns:

Ar trebui sa te vada un urolog. Si spune-i toate senzatiile, toate simptomele si istoricul accidentarii.
Cu ficatul nu prea vad legatura.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Poza e de fata; cum de ai testicole? Sau esti gay? Oricum usa medicului ti-e deschisa

| Deasonyka explică:

Crezi ca poza spune totul, contul meu de TPU il foloseste toata familia! Si aici ma adresez in cazul unui baiat

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru Deasonyka):

Si de ce intrebi tu, in numele familiei? Intreaba-ti tatal ca si el o fi,, zguduit-o,, la vremea lui.

| Deasonyka explică:

Da chiar nu ti-am cerut parerea ta, cine este cu bun simt ma poate ajuta si nu cred ca intereseaza pe cineva anume ce poza am eu la avatar.Nu cred ca o poza spune totul, daca tu judeci dupa poza asta e partea a doua, fiecare cu ce-l doare capu! oh go on

| Loreddana a răspuns (pentru Deasonyka):

Tu totusi ce esti? Fata sau baiat? Spui ca mai multi din familia ta folosesc contul dar am vazut o intrebare pusa de tine in care spuneai ca vrei sa-ti schimbi sexul sau ceva de genul. Ca esti baiat dar te simti fata. M-ai bagat de tot in ceata.

Legat de problema ta, mergi la un medic urolog si spune-i simptomele pe care le ai. Si sa nu-ti fie rusine sa spui ca te masturbezi pentru ca atunci simt durerea nu? II spui ca te doare cand te masturbezi. E ceva natural si nu trebuie sa-ti fie rusine.
Aaa, si iti recomand sa vorbesti cu un medic si despre problema ta legata de faptul ca vrei sa fii fata, sau asa te simti tu, preferabil cu un psiholog. Asta in cazul in care tu esti persoana care a pus intrebarea aceea.
Iti doresc sa te faci bine cat mai repede!
Bafta!