| nokia5300 a întrebat:

am o problema cred ca destul de intilnita.deci sunt cu o fata de multisor timp, si am vorbit pe tema sexului. a zis ca e gata sa fiu eu primul la dinsa, acum atingem tema aceasta des, imi spune ca ma vrea. dar in realitate cind ajung la ceea ca so dezbrac zice ca NU... ce sa mai fac? cum sa vorbesc cu dinsa? ambii avem 16 ani. ajutati-ma va rog...

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se vede ca acea tipa joaca bambilici cu tine, mai bine spune-i sa plece cu NU ei la altul ca fete mai ai in Romania.

| krystalfox a răspuns:

Zice asta pentru ca sunteti prea mici! asteptati sa mai cresteti si atunci va vrea!

| deniisa a răspuns:

Buna,
Parerea mea este ca ea ar vrea dar nu simte pregatita inca, mai lasa-i putin timp pana cand o sa simta ea ca este pregatita si atunci nu o sa te mai refuze. Oricum este prea devreme pentru ea. Mai asteptati un timp si apoi o sa fie totul in regula.
Pa pa

greece12
| greece12 a răspuns:

Desi e de acord,fata inca nu e pregatita sa faca pasul asta.
Nu mai discuta deloc, nu mai pomeni deloc despre subiectul asta un timp.
Fii rabdator si o sa vezi ca o sa pomeneasca ea singura.
In ea se da o lupta intre a-si pastra virginitatea si a fi si cu tine.E o dilema pe care trebuie sa o rezolve singura.Da-i timp, n-o zori!
Mult noroc!