| AFC a întrebat:

Am o problema cu o prietena.
Ma intelegeam bine cu ea, radeam, glumeam tot felul..imi cam place de ea.
Dar nu stiu s-a suparat pe mine nu stiu dc ma ignora complet..desi la ore se mai tot uita pe furis la mine si pe unde ma vede.
Ce sa fac? sa fac eu primul pas sau? nu am facut nimic asta e ideea desi poate s-a suparat pe mine ca nu am bagat-o in seama odata, dar nu am vazut-o ca eram grabit si dupa am constientizat treaba aia.
Funda!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu esti cel ce trebuie sa faca primul pas, ba chiar mai multi.

| Alin1423 a răspuns:

Fa primul pas mereu baiatul face primul pas!

| blackmonster139 a răspuns:

Poate te-a vazut cu alta si a zis sa te ignore. Ce iti aduci aminte ultima data cand ai vorbit cu ea?