| JOonny a întrebat:

Am o problema cu o prietena.
Ma intelegeam bine cu ea,radeam, glumeam tot felul..imi cam place de ea.
Dar nush s-a suparat pe mine nush dc ma ignora complet..desi la ore se mai tot uita pe furis la mine si pe unde ma vede.
Ce sa fac? sa fac eu primul pas sau? nu am facut nimic asta e ideea desi poate s-a suparat pe mine ca nu am bagat-o in seama odata, dar nu am vazut-o ca eram grabit si dupa am constientizat treaba aia.
Funda!

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fata s-a plictisit vrea sa guste si din alta carnita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti papa lapte da bag-o in seama, daca nu iti plac basinile astea alea ei nu o baga. poate asa se invata ca nu esti maimutoiul ei si nu se poate juca cu tine cum vrea ea

| Kriss96 a răspuns:

Cunosc smecheria ca sunt fata. Toate fetele fac asta. Ca sa nu ma lungesc cu explicatiile, da bag-o in seama! Asta asteapta. Pentru ca ideea noastra geniala e ca daca nu ne bagati voi in seama va fortam noi sa o facem. Am facut exact aceeasi faza de zeci de ori. Merge super.