| nykol112 a întrebat:

Buna TPU.
am o problema de ceva timp ma place un baiat si mi-a si dat de inteles de cateva ori a incercat sa ma sarute dar nu i-am raspuns se uita asa fix la mine ca si cand ar vrea sa ma sarute
ce sa fac sa nu mia am teama asta in mine sa ii dau si eu de inteles ca il plac si ca vreau sa fiu cu el?

P.S

Răspuns Câştigător
| AndreeaaD a răspuns:

Sa te lasi sarutata de el.Asta te va ajuta sa vezi daca ai sentimente pentru el.
In cazul in care esti mai timida, comunicarea este solutia. Spune-i ca ai observat privirile pe care ti le arunca si vrei sa stii ce intentii are. Daca te place si il placi si tu, da-i o sansa.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Gramatica aceasta face sa nu te inteleaga nimeni.

| Raspcelorcuidei a răspuns:

...doar sa deschizi gura... daca nu cumva musca daca vorbesti cu el