| Aly359 a întrebat:

Am o problema : deci mie mi-a placut de el, de fapt il iubeam si inca il mai iubesc ma gandesc la el tot timpul cand nu e cu mine cand nu pot sa dorm ma gandesc la clipele frumoase petrecute cu el si adorm imediat, e coleg cu mine. Nu stiu ce sa fac sa incerc sa ii arat ca sunt indiferenta sau sa ii acord atentie? P. S stie ca mi-a placut de el

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca stie, nu fa nimic.In mod normal,un baiat care stie ca il place o fata dar nu face nimic pentru asta,nu e interesat.
Oricat de greu ti-ar fi, nu-i mai da atentie, daca nici el nu-ti da.

| AnGeL a răspuns:

Cel mai bine e sa nu ii dai atentie, lasa-l pe el sa te caute

| cheloo69 a răspuns:

Ar fi bine sa nu vb cu el dar ar da de banuit daca vrei poti sa il faci gelos (iesind sau papand pe cineva) si vei vedea daca te place cu adevarat.Succeslaughing

| Aly359 explică:

El imi acorda f multa atentie de cand a aflat. Inainte nici nu vb cu mine dar acum e cu totul altul. De exemplu daca la mine vine un baiat si ma enerveaza el vine si il ia de langa mine :X