| mariabff a întrebat:

Bună TPU! Am o problema destul de gravă, nu stiu daca sunt gravida. Ultima data am făcut sex cu iubitul meu acum 7 săptămâni, iar după 33 de zile am făcut 2 teste de sarcină, unu seara si după 2 zile unul dimineața, amândouă au iesit negative.Nu am pofte si nici nu sunt obosita, dar îmi e foarte frică.S ar putea sa fiu gravidă?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu sunt eu în măsura să-ți dau un sfat în privința asta dar faptul ca te îngrijorezi în halul ăsta permite-mi te rog frumos să-ți spun (mergi la un ginecolo) și acolo afli cel mai sigur despre sănătate ta și cum stau treburile căci poți preveni și multe nu numai o sarcină și boli și mai știu eu ce ai grija de sănătatea ta frate

| Robert2526 a răspuns:

Nu esti insarcinata, de ce e asa greu sa vezi ceva evident? Te stresezi aiurea

| dullcat a răspuns:

Buna.Menstuatia ti-a venit? Nu ai niciun motiv sa te stresezi atat timp cat testele le-ai facut in mod corect.